Společnost SD-company s.r.o. se specializuje na webdesign, vývoj webových aplikací a vývoj softwaru v oblasti automatizace procesů. Naše kancelář se nachází v samém centru Prahy (m. Náměstí Republiky), ale můžeme přijet i za vámi a projednat vaši zakázku.

Naše pravidlo: „Udělej víc, než slíbíš“. Nikdy nezvyšujeme cenu práce, i když se úkol ukázal být složitější, než se očekávalo.

O nás

Nabízíme kompletní služby na internetu – od vytvoření webových stránek až po jejich propagaci a optimalizaci ve vyhledávačích (SEO).

Naše studio vytváří webové stránky libovolné složitosti od vizitky, přes internetový obchod až po internetový portál. Pracujeme v různých stylech a směrech, používáme tradiční i nejmodernější technologie. Poskytujeme možnost instalace pohodlného ovládacího panelu (CMS), který umožňuje majiteli stránek upravovat a aktualizovat vlastní internetový zdroj.

Kromě toho se zabýváme vývojem softwaru, například databází a aplikací typu klient-server. Automatizace aplikací MS Office prostřednictvím VBA, VSTO, Apps for Office, integrace aplikací mezi sebou a s databázemi.

Úspěšné podnikání si dnes lze jen těžko představit bez špičkových technologií a reklamy. Kvalitní software vám pomůže ušetřit čas i peníze. Rozpoznatelné, atraktivní, funkční a uživatelsky přívětivé webové stránky mohou zvýšit vaše příjmy!

Při práci s klienty se řídíme zásadou, že poctivost a čestnost jsou dlouhodobě nejvýhodnější investicí. K dosažení našich cílů využívá naše společnost kombinaci pokročilých technologií a osvědčených řešení. A co je nejdůležitější, svou práci máme rádi, takže nás výsledek těší stejně jako peníze.

Naše kontakty

web studio

& design

Napište nám

Vaše jméno *
Email
Telefon *
Preferovaný způsob komunikace
Zpráva
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.