Cena našich služeb

Všechny uvedené ceny jsou pouze orientační. Konkrétní cena je stanovena na základě technické specifikace, předmětu, složitosti provedení a doplňkové nestandardní funkčnosti.

Web vizitka

od 15 000
5-10 stránek, jeden jazyk, fotogalerie, bannery

Osobní blog

od 10 000
2-4 obecné stránky s informacemi o autorovi a tématu blogu + mechanismus blogového feedu s navigací podle kategorií a tagů + šablona stránky pro blogový článek + foto-video galerie. Jeden jazyk. Za příplatek je k dispozici velký počet možností, včetně implementace mnohojazyčnosti.

Registrace schůzek (lékař, psycholog, astrolog…)

od 30 000
Funkční webové stránky pro kliniku, malou organizaci nebo jednotlivého specialistu. Tyto stránky budou užitečné v oblasti medicíny, psychologie, astrologie, koučování. Pomůže také při organizaci práce kosmetického salonu, kadeřnictví nebo ateliéru – jakékoli instituce, kde je žádoucí předběžná registrace na konkrétní den a čas, stejně jako možnost vybrat si požadovaného odborníka nebo službu ze seznamu.

Internetový obchod

od 20 000
Standardní (minimální) verze obsahuje produktový katalog s kategoriemi, produktové stránky, navigace a filtrování podle atributů a značek a také nastavení platebních metod: hotovost při převzetí, bankovní převod a PayPal. Na vyžádání je možné velké množství dalších možností, včetně platby kartou.

Inzertní web

od 30 000
Ve standardní (minimální) verzi obsahuje registraci k podání inzerátu, navigaci, filtrování, řazení a vyhledávání podle zadaných kritérií. Osobní účty pro správu reklam. Za příplatek je možné připojit placené možnosti: zvýraznění reklam, skrytí a zobrazení kontaktů atd., nastavení různých platebních metod.

Rezervační systém

od 35 000
Hotel, salon, posilovna, salon krásy atd. Standardní verze obsahuje registraci pro klienty, navigaci v seznamu objektů, zboží nebo služeb, možnost zadat objednávku ve zvolený den a čas na vybraný objekt nebo službu. Na vyžádání je možné velké množství dalších možností.

Cestovní kancelář

od 25 000
Standardní verze obsahuje registraci klientů, navigaci po nabízených směrech a službách, možnost objednání vybrané služby na vybrané období. Na vyžádání je možné další doplňkové možnosti.

Landing (jednostránkový web)

od 5 000
Jednostránkový web s jasným důrazem na inzerovaný produkt nebo službu s možností zaslat žádost nebo poptávku. Lze ji použít jako záchytnou stránku v inzerátech vyhledávačů pro následné přesměrování na plnohodnotný firemní web nebo internetový obchod.

Realitní kancelář

od 35 000
Standardní (minimální) verze obsahuje registraci pro agentury, osobní kanceláře pro správu objektů, navigaci, filtrování, třídění a vyhledávání podle zadaných kritérií. Za příplatek je možné připojit různé možnosti a vytvořit individuální strukturu webu. Je možné realizovat způsoby monetizace služeb a jejich placení prostřednictvím webu.

Personální a pracovní agentury

od 50 000
Standardní (minimální) verze obsahuje registraci pro agentury i uchazeče o zaměstnání, osobní účty pro správu volných pracovních míst a zasílání životopisů. Pokročilé způsoby navigace v databázi volných pracovních míst a životopisů, stejně jako filtrování, řazení a vyhledávání podle zadaných kritérií. Je možné propojit různé možnosti a vytvořit individuální strukturu webu. Prostřednictvím webu je možné implementovat způsoby monetizace služeb a placení za ně.

Pronájem auta

od 25 000
Katalog vozů k pronájmu. Vestavěná navigace a filtrování podle zadaných parametrů, možnost objednání vybraného vozu a období. Na vyžádání je k dispozici velké množství dalších možností.

Zpravodajský portál

od 40 000
Webové stránky zpravodajského kanálu rozdělené podle kategorií, značek nebo jiných parametrů. Automatické generování hlavní stránky obsahující odkazy, bannery, oznámení a další prvky umožňující přístup k nejnovějším zpravodajským materiálům. Systém komentářů a hodnocení, propojení se sociálními sítěmi. Na vyžádání je možné velké množství dalších možností.

Vzdělávání online (školení)

od 100 000
Standardní (minimální) verze obsahuje registraci pro učitele a studenty, osobní účty pro správu rozvrhů a úkolů, systém testování a hodnocení. Pokročilé způsoby vyhledávání informací. Je možné propojit různé možnosti a vytvořit individuální strukturu webu. Je možné implementovat způsoby, jak zpeněžit služby a platit za ně prostřednictvím webu.